My Profile    
Profile Avatar
saimon21
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******


در تابلوسازی چیزهایی که باید مدنظرقرار داده شود تا بیشتر مورد توجه عموم مردم قرار گیرد به شرح زیر است:

۱) استفاده از افکت‌های زیبای نور در رنگ‌های متنوع: نور در تابلوسازی و نمای تابلو تاثیر فراوانی دارد به خصوص اگر تابلو از نوع تابلو چلنیوم، نئون، LED، فلکسی و لایت باکس باشد، نورپردازی حرف اول را می‌زند.

۲) برجسته سازی تابلو و استفاده از طرح‌ها و زمینه‌های خاص و مدرن در تابلو: ساخت تابلوهایی با حروف برجسته جلوه زیبایی به تابلو می‌بخشد.

۳) رنگ آمیزی مناسب: برای انتخاب رنگ مناسب و موثر در ساخت تابلو نیاز به آشنایی کمی با رنگ‌ها و روانشناسی رنگ داریم اگر رنگ‌ها و نحوه ترکیب آنها را به خوبی بشناسیم و آنها را در تابلوسازی به درستی پیاده‌سازی کنیم قطعا تاثیربه‌سزایی در فکر و ذهن عموم خواهد داشت.

تابلوسازی یا به صورت بیلبورد در میادین و گذرگاه‌ها و بزرگراه‌ها و یا در سردر محل کسب وکار، یا پشت بام‌ها نصب می‌شود و در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
تابلو هر چقدر کیفیت و زیبایی و نورپردازی بهتری داشته باشد تاثیرگذاری بیشتری در جذب مشتری خواهد داشت.
تابلوسازی در انواع مختلفی نظیر تابلوسازی چلنیوم، فلکسی، ال ای دی، فلز، نئون پلاستیک، لایت باکس و تلویزیون‌های شهری طراحی و پیاده‌سازی می‌شود هر کدام از آنها روند طراحی و پیاده‌سازی خاص خود را دارند.
تابلو برجسته تابلو چلنیوم به دلیل داشتن نورپردازی با رنگ‌های متفاوت و زیبا این روزها طرفداران بیشتری نسبت به دیگر نوع‌ها پیدا کرده است.

در حقیقت تابلو کامپوزیت برای تمامی مشاغل مناسب است و می‌توانید از آن برای همه کسب و کار‌ها و مغازه‌ها استفاده کنید. اما تنها محدودیتی که برای استفاده از تابلو کامپوزیت وجود دارد، استفاده از آن در محیط‌های تاریخی و بافت‌های قدیمی شهری است. به عنوان مثال، در شهر تهران و در محدوده بازار، شما نمی‌توانید از تابلو کامپوزیت برای مغازه خود استفاده کنید.

   
    
Inspired by Nina