My Profile    
Profile Avatar
Aborcja Czechy
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******
Aborcja Czechy - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego  i profesjonalizm przeprowadzanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by zdrowiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w Czeskiej klinice.


Usuwanie ciąży Czechy - gwarantujemy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na świadczenie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W znacznej ilości sytuacji nie oczekujemy badań, papierów i dokumentów, czy testów – co ważne wykonujemy w klinice.


Przeprowadzenie terminacji ciąży w Czechach jest legalne (oczywiście, z zachowaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na aborcję w sąsiednich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Stawiamy na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.
   
    
Inspired by Nina