My Profile    
Profile Avatar
Klinika Stonava
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******
Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego  i profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w naszej klinice.


Klinika w Stonavie - zapewniamy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zespół kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Dbamy o każdą z pacjentek, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości przypadków nie oczekujemy badań, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co ważne wykonamy na miejscu.


Wykonanie usunięcia ciąży w Czechach jest legalne (oczywiście, z zachowaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich państwach jak Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polska nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.
   
    
Inspired by Nina