My Profile    
Profile Avatar
lookinginmirror
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******

. کلمبو

معبد Seema Malaka، دریاچه بیرا، کلمبو

پایتخت، امکانات شهری مدرن را با تاریخ رنگارنگ بومی و استعماری کشور ترکیب می کند. سریلانکا به عنوان یک  تور سریلانکا ایستگاه کلیدی در مسیرهای تجارت جهانی ادویه جات، از دیرباز اهمیت استراتژیک برای قدرت های تجاری اروپایی داشته است. این کشور مستعمره پرتغال، هلند و اخیراً بریتانیا بوده است و همه این فرهنگ ها با فرهنگ بومی ترکیب می شوند و ترکیبی شگفت انگیز را تشکیل می دهند. شما می توانید این تأثیرات را در غذاها بچشید، آنها را در معماری و هنرها ببینید و واقعاً می توانید آنها را در کلمبو احساس کنید.

این شهر همچنین مملو از موزه‌ها و کارهای دیگری است که می‌توانند به شما در ارتباط با فرهنگ سریلانکا کمک کنند. کلمبو در ساحل قرار دارد و یک فضای سبز بزرگ و منطقه ساحلی درست در قلب شهر وجود دارد که منطقه ای به نام فورت را از اقیانوس هند جدا می کند. این زمین بازی عمومی شهر و مکانی سرگرم کننده برای بازدید است، به خصوص در شب های جمعه و شنبه.

برج بزرگ جدید شهر، برج لوتوس کلمبو ، مکانی عالی برای بازدید است. بلندترین برج مستقل در جنوب شرقی آسیا، مناظر شگفت انگیزی از شهر ارائه می دهد. جدا از مناطق تماشای سرپوشیده و بیرونی، یک رستوران شیک در بالا و یک فودکورت محبوب در مرکز خرید در پایه برج وجود دارد.

   
    
Inspired by Nina