My Profile    
Profile Avatar
emmiasadi
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******


در روزهای اولیه اینترنت، مردم بیشتر از طریق ایمیل یا پیام های فوری ارتباط برقرار می کردند. این برای ارسال پیام کوتاه یا یک خط خوب بود، اما برای مکالمه خیلی خوب نبود. سپس چتروم آیناز معرفی شدند.

چت روم یک فضای آنلاین است که در آن افراد می توانند با افراد دیگر در مورد یک موضوع خاص چت کنند. مزیت اتاق های گفتگو این است که فضایی را برای افراد فراهم می کند تا در زمان واقعی گفتگو کنند. این برای آشنایی بهتر با کسی یا برای بحث عمیق درباره یک موضوع عالی است.

یکی دیگر از مزایای چت روم ایناز این است که آنها اغلب تعدیل می شوند. این به این معنی است که شخصی وجود دارد که مراقب مکالمه است و اطمینان حاصل می کند که همه چیز در موضوع و مدنی باقی بماند. این می تواند یک راه عالی برای جلوگیری از جنگ های شعله ای و ترول ها باشد.

البته اتاق های گفتگو هم معایبی دارند. یکی این است که پیگیری مکالمه ممکن است دشوار باشد. مورد دیگر این است که ایناز چت می توانند پناهگاهی برای هرزنامه ها و نرم افزارهای مخرب باشند.

با وجود این معایب، اتاق های گفتگو همچنان یک راه محبوب برای برقراری ارتباط آنلاین هستند. آنها روشی فوری و شخصی تر از ایمیل یا پیام فوری برای برقراری ارتباط ارائه می دهند. بنابراین اگر به دنبال راه‌های شخصی‌تر برای برقراری ارتباط آنلاین با مردم هستید، اتاق گفتگو ممکن است همان چیزی باشد که به دنبالش هستید.

   
    
Inspired by Nina