My Profile    
Profile Avatar
juliaasadi
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******

وقتی نوبت به راه اندازی یک باغ جدید می رسد، یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید کاشت نهال است. خرید نهال گردو فرنور ها گیاهان جوانی هستند که از دانه ها رشد می کنند. آنها معمولاً در تخت یا گلدان شروع می شوند و بعد از اینکه به اندازه کافی بزرگ شدند به زمین پیوند می زنند.

کاشت نهال به جای بذر مزایای زیادی دارد. یکی از بارزترین مزایای این است که نهال ها در حال رشد هستند. این بدان معنی است که شما لازم نیست منتظر بمانید تا آنها جوانه بزنند و شروع به رشد کنند. علاوه بر این، نهال ها معمولا قوی تر و سخت تر از دانه ها هستند. این بدان معناست که احتمال زنده ماندن آنها از پیوند و مقاومت در برابر آفات و بیماری ها بیشتر است.

یکی دیگر از مزایای کاشت نهال این است که می توانید محیط آنها را کنترل کنید. هنگامی که نهال گردو پالیز گردو ها را در داخل خانه شروع می کنید، می توانید دما، آب و نور دریافتی آنها را کنترل کنید. این به شما این امکان را می دهد که فصل رشد را شروع کنید و مطمئن شوید که نهال های شما سالم و قوی هستند.

در نهایت، کاشت نهال می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. اگر با دانه ها شروع کنید، باید تعداد بیشتری از آنها را خریداری کنید. علاوه بر این، هنگام جوانه زدن باید نهال های خود را نازک کنید، که می تواند زمان بر باشد.

در حالی که شروع با بذر مزایایی دارد، نهال ها فواید زیادی دارند که آنها را انتخاب بهتری می کند. اگر در حال راه اندازی یک باغ جدید هستید، حتماً خرید نهال گردو پالیزگردو بکارید تا بهترین شانس موفقیت را به گیاهان خود بدهید.


   
    
Inspired by Nina